Darmowa wysyłka od 200 zł! Realizacja w 3 dni robocze lub w 1 dzień w usłudze ekspres!

Transport i dostawa

Jaki jest koszt wysyłki?

Koszt wysyłki zamówienia na terenie Polski to 19 zł brutto.
Przy zamówieniu produktu powyżej 200 zł, przesyłka na terenie Polski jest gratis!

 

Jak dostarczamy zamówienia?

Wszystkie zamówienia dostarczane są firmą kurierską DPD na terenie Polski.

 

Jaki jest czas realizacji zamówienia oraz wysyłki?

Czas realizacji zamówienia wynosi 3 dni robocze, licząc od dnia następnego. Czas realizacji liczymy od momentu opłacenia zamówienia. W wyjątkowych przypadkach może się wydłużyć maksymalnie do 5 dni roboczych.

Usługa ekspresowa powoduje realizację zamówienia w 1 dzień roboczy.

Czas transportu przez firmę kurierską na terenie Polski wynosi 1 do 2 dni roboczych. 

 

Jak śledzić przesyłkę?

W momencie odbioru przesyłki od nas, klient otrzymuje na podany w zamówieniu adres e-mail wiadomość, w której znajduje się link służący do śledzenia przesyłki. Dzięki temu, można mieć kontrolę nad czasem dostarczenia przesyłki. Kurierzy dostarczają przesyłki w dniach roboczych, zwykle w godzinach 8.00-17.00.

W wyjątkowych przypadkach możliwy jest indywidalny kontakt z kurierem celem umówienia warunków odbioru, kontaktując się samodzielnie z Biurem Obsługi Klienta firmy DPD i podając numer przesyłki.

Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie plików cookie, które są instalowane na Twoim urządzeniu. Za ich pomocą zbieramy informacje, które mogą stanowić dane osobowe. Wykorzystujemy je w celach analitycznych, marketingowych oraz realizacji zamówień. Więcej o tym oraz o możliwościach zmiany ich ustawień dowiesz się w Polityce prywatności.
Zamknij