Darmowa wysyłka od 200 zł! Realizacja w 3 dni robocze lub w 1 dzień w usłudze ekspres!

Formy płatności

Sposoby płatności za zamówienia

  • Płatność elektronicza (tzw. szybki przelew) poprzez system Przelewy24.pl oraz PayPal
  • BLIK poprzez system Przelewy24.pl
  • Płatność kartą Visa/MasterCard poprzez system Przelewy.pl
  • Zwykłym przelewem bankowym
  • Płatność gotówką przy odbiorze (*do wartości zamówienia 300 zł)
  • PayPo odroczona płatność na 30 dni lub rozłożenie płatności na raty.

 

Płatność elektroniczna, BLIK

Jest to szybki przelew, którego dokonuje się za pomocą operatora Przelewy24.pl. Wybranie tego sposobu płatności przenosi klienta od razu do logowania się do swojego banku, w którym klient ma swoje konto. Płatność tym sposobem pozwala w kilka minut dokonać opłaty za zamówienie. Płatności można dokonać tylko z Polskich banków.

 

Płatność kartą

Również za pośrednictwem operatora Przelewy24.pl można dokonać szybkiej płatności kartą Visa i MasterCard. Akceptowane są karty wydane przez zagraniczne banki. Płatność tym sposobem pozwala w kilka minut dokonać opłaty za zamówienie.

 

Płatność odroczona na 30 dni lub raty - PayPo

Również za pośrednictwem operatora Przelewy24.pl można dokonać płatności odroczonej PayPo. Jest to bardzo prosty i szybki sposób na dokonanie zakupu z odroczoną zapłatą za 30 dni od daty zakupu. Później kwotę zakupu można również rozłożyć na dogodne raty.

Aby dokonać płatności tym sposobem, należy operatorowi podać imię, nazwisko, numer telefonu oraz PESEL. Po pozytywnej weryfikacji trwającej kilka sekund, przystępujemy do realizacji zamówienia.

 

Zwykły przelew bankowy

Opłaty za zamówienie można dokonać, wysyłając tradycyjny przelew bankowy. Należy mieć świadomość, że ten sposób opóźnia rozpoczęcie realizacji zamówienia, gdyż środki na koncie mogą pojawić się na drugi dzień, a nawet po 2 dniach. Przelewy z zagranicy są realizowane nawet do 5 dni roboczych.

W treści "tytułem" należy podać numer zamówienia otrzymany w wiadomości e-mail, który pojawia się na skrzynce poczty elektronicznej po chwili od złożenia zamówienia.

Dane banku do dokonania opłaty w mBank:
57 1140 2004 0000 3202 4039 2011

Dla przelewów zagranicznych:
IBAN: PL57 1140 2004 0000 3202 4039 2011
BIC (SWIFT CODE): BREXPLPWMBK

 

Płatność gotówką przy odbiorze

Do kwoty zamówienia 300 zł można zapłacić gotówką przy odbiorze. Koszy wysyłki w tym wypadku wynosi 25 zł.

Ta opcja możliwa jest tylko dla przesyłek na terenie Polski. Promocja darmowej wysyłki nie obejmuje dostawy gotówką przy odbiorze.

Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie plików cookie, które są instalowane na Twoim urządzeniu. Za ich pomocą zbieramy informacje, które mogą stanowić dane osobowe. Wykorzystujemy je w celach analitycznych, marketingowych oraz realizacji zamówień. Więcej o tym oraz o możliwościach zmiany ich ustawień dowiesz się w Polityce prywatności.
Zamknij