Darmowa wysyłka od 200 zł! Realizacja w 3 dni robocze lub w 1 dzień w usłudze ekspres!

O NAS

Minęło 10 lat, odkąd wyprodukowaliśmy pierwszy fotoobraz.

o-nas-malgorzata-i-marek-przy-pracy-na-komputerze

 

Dlaczego stworzyliśmy serwis internetowy z obrazami?

Pomysł na stworzenie internetowego serwisu umożliwiającego łatwy zakup fotoobrazów na płótnie narodził się u nas spontanicznie, dosłownie w jednej chwili. Szukaliśmy drukarni, która spełni wymagania jakościowe - względem produkowanych obrazów - do wystroju naszego mieszkania.

Jak się z czasem okazało, praktycznie wszystkie drukarnie oferowały obrazy realizowane w technologii niezdrowej dla człowieka, na najtańszych podróbach płócien i druk w niskiej rozdzielczości (stosowany np. przy produkcji banerów).

 

Kim jesteśmy?

Postanowiliśmy połączyć siły, aby zbudować przyjazny sklep internetowy, w którym klient mający podobny problem jak nasz, znajdzie satysfakcjonujące rozwiązanie. Tak powstał serwis fotonaplotnie.pl, a tworzy go duet:

  • Małgorzata Plewczyńska - specjalista ds. sprzedaży oraz marketingu internetowego;
  • Marek Plewczyński - z wykształcenia projektant graficzny, plastyk i nauczyciel przedmiotów poligraficznych w technikum w Rybniku.

 

Gdzie produkujemy fotoobrazy?

Początki działalności były podobne jak w przypadku innych małych biznesów. Może nie był to garaż jak w przypadku firm takich jak Apple, Google czy Amazon, ale fakty są takie, że pierwsze fotoobrazy powstawały w mieszkaniu, z którego pokój i część przedpokoju wydzielone zostały na pracownię. Było ciężko, ale pasja dawała siłę i chęć rozwoju.

Gdy zamówień przybywało, jedynym krokiem była dla nas przeprowadzka biura. Tym samym kolejnym etapem było wynajęcie pomieszczeń w centrum Raciborza (zdj. poniżej). To pozwoliło nam na zwiększenie produkcji i zapewnienie klientom krótkich terminów realizacji.

Po ponad roku okazało się, że przestaje to wystarczać i tym sposobem od 2017 roku wszystkie fotoobrazy drukujemy w Krakowie. Tam od 2017 roku odbywa się nasza produkcja.

 

W naszym biznesie stawiamy na szybkość działania, wysokiej jakości materiały oraz miłą obsługę!

 

Marek Plewczyński przygotowuje pliki do druku fotoobrazówPoprzednie biuro i pracownia w RaciborzuMarek PlewczyńskiWidok na stół roboczy w Raciborzu
Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie plików cookie, które są instalowane na Twoim urządzeniu. Za ich pomocą zbieramy informacje, które mogą stanowić dane osobowe. Wykorzystujemy je w celach analitycznych, marketingowych oraz realizacji zamówień. Więcej o tym oraz o możliwościach zmiany ich ustawień dowiesz się w Polityce prywatności.
Zamknij