Darmowa wysyłka od 200 zł! Realizacja w 3 dni robocze lub w 1 dzień w usłudze ekspres!

16 października 2020, godz. 14:10 / / 1101 wyświetleń

Jak wydrukować wiele zdjęć na jednym obrazie? Fotokolaż będzie idealny.

Z każdego wyjazdu, urlopu, urodzin czy spotkania mamy wiele wspomnień i wiele... zdjęć! Co z nimi zrobić? Można je oczywiście wydrukować i umieścić w albumie, do którego zajrzymy kilka razy w ciągu paru lat. Można je również skatalogować w komputerze i tam co jakiś czas sobie przeglądać wracając do pięknych wspomnień. My przedstawiamy dziś inną opcję, która pozwoli na co dzień cieszyć się pięknymi kadrami. Sprawdź o czym mówimy.

Obraz ze zdjęć w formie kolażu

Jeśli masz zdjęcia, które chciałbyś/chciałabyś oglądać częściej niż dwa razy w roku możesz je wydrukować na płótnie i zawiesić na ścianie swojego domu czy mieszkania. Taka samodzielnie stworzona kompozycja zdjęć będzie cieszyła nie tylko Twoje oko, ale będzie też pięknym akcentem wnętrza Twojego domu.

Fotoobraz z wielu zdjęć na urodziny

Fotokolaż na płótnie świetnie sprawdzi się również w formie prezentu urodzinowego. Szczególnie na imprezy typu: 18, 30, 40, 50... urodziny. Osoba, dla której wykonasz taki kolaż zdjęć w eleganckiej formie obrazu na płótnie, na pewno doceni Twój wysiłek i z dumą zawiesi go w swoim azylu.

Dziewczynka pokazuje prezent w postaci fotokolażu z wielu zdjęć

Rocznicowy fotokolaż zdjęć, czyli o niezwykłych pamiątkach

Znasz osoby, dla których pamiątki sentymentalne stanowią najlepsze prezenty? A może Twoi rodzice, teściowie czy znajomi niebawem będą obchodzić okrągłą rocznicę ślubu? Podaruj im zaprojektowany przez siebie fotoobraz z ich zdjęć w formie kolażu na płótnie. To będzie pamiątka na lata.

Jak zaprojektować kolaż ze zdjęć na zamówienie?

Po prostu wybierz kilka zdjęć, wejdź w Zamów obraz, dokonaj wyboru kompozycji zdjęć i daj się poprowadzić przez cały etap składania zamówienia w niezwykle intuicyjnym kreatorze obrazu. W serwisie fotonaplotnie.pl zaprojektujesz i złożysz zamówienie na kolaż zdjęć online – bez wychodzenia z domu. A jeśli chcesz zrobić prezent-niespodziankę, przesyłkę możesz skierować prosto do obdarowanej osoby. Do dzieła!

Kup obraz
Poprzedni wpisPowrót do listyNastępny wpis
Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie plików cookie, które są instalowane na Twoim urządzeniu. Za ich pomocą zbieramy informacje, które mogą stanowić dane osobowe. Wykorzystujemy je w celach analitycznych, marketingowych oraz realizacji zamówień. Więcej o tym oraz o możliwościach zmiany ich ustawień dowiesz się w Polityce prywatności.
Zamknij