Darmowa wysyłka od 200 zł! Realizacja w 3 dni robocze lub w 1 dzień w usłudze ekspres!

28 grudnia 2020, godz. 12:28 / / 1188 wyświetleń

Fotograficzna pamiątka dla babci i dziadka

Już w styczniu czeka nas wyjątkowe święto. Dzień, który zwykle radośnie spędzaliśmy z naszymi drogimi dziadkami. 21. i 22. stycznia to dni, w czasie których często wracamy do wspomnień. Dotychczas to właśnie wtedy odwiedzaliśmy naszych bliskich, by podziękować im za to, że są.

W tym roku niestety część z nas nie będzie miała takiej możliwości. Warto jednak w każdym przypadku - zarówno do życzeń tradycyjnych jak i telefonicznych - dołączyć wyjątkowy prezent. Wspomnienia zamknięte w fotografii na płótnie.

Stwórz dla dziadków fotograficzny prezent

Babcia i dziadek to nierzadko osoby, które odegrały w naszym życiu ogromną rolę. To im nasi rodzice zostawiali nas pod opieką, by wyskoczyć gdzieś załatwić pilne sprawy. To do nich chodziliśmy po szkole na szybką zupę, zanim rodzice wrócili po pracy do domu. To ich zapraszaliśmy na ważne przedszkolne uroczystości. To oni nas rozpieszczali, dbali o nas. To do nich jeździliśmy z rodzicami na niedzielne obiady czy ciasto. Babcia zawsze starająca się dołożyć jeszcze jeden kawałek ciasta. I dziadek, który wbrew zaleceniom babci woził wnuczęta na barana :) 

fotoobraz na dzień babci i dziadka

Fotoobraz ze zdjęcia najlepszą pamiątką dla babci i dziadka

Też tak macie, że jeśli zapytacie wprost Waszych dziadków co chcieliby otrzymać w prezencie, to odpowiadają, że nic nie potrzebują? Dobrym pomysłem w tym wypadku będzie prezent w postaci zdjęcia wydrukowanego na płótnie. Uwierzcie mi, z tego prezentu babcia i dziadek na pewno się ucieszą. Możecie wybrać portrety dzieci, Wasze zdjęcie rodzinne, wspólne zdjęcie pociech z dziadkami, zdjęcie całej rodziny lub kolaż wielu zdjęć i zlecić wydruk tych zdjęć w formie fotoobrazu z wielu zdjęć w ramce. Dziadkowie na pewno docenią te starania, a dodatkowo wzruszenie gwarantowane.

Co musisz wiedzieć o fotoobrazach?

Obrazy na płótnie najlepiej zamawiać w serwisie, który gwarantuje wysoką jakość wydruku i użycie bezpiecznych dla zdrowia materiałów. Nie chcemy przecież podarować ukochanym dziadkom toksycznego bubla. To właśnie u nas zlecisz wydruk zdjęć w postaci fotoobrazu dla babci i dziadka!

Co ważne do wyboru masz nie tylko zwykłe zdjęcia na płótnie, ale też obrazy w ramkach czy fotokolaże zdjęć.

Intuicyjny kreator obrazów szybko i sprawnie przeprowadzi Cię przez cały proces składania zamówienia, a już po 3 dniach roboczych lub ekspresowo na drugi dzień, przesyłka będzie u Ciebie lub – jeśli sobie tego życzysz – u wybranego adresata. Tak! Przesyłka może trafić prosto do Twoich dziadków

 

Kup obraz
Poprzedni wpisPowrót do listyNastępny wpis
Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie plików cookie, które są instalowane na Twoim urządzeniu. Za ich pomocą zbieramy informacje, które mogą stanowić dane osobowe. Wykorzystujemy je w celach analitycznych, marketingowych oraz realizacji zamówień. Więcej o tym oraz o możliwościach zmiany ich ustawień dowiesz się w Polityce prywatności.
Zamknij