Darmowa wysyłka od 200 zł! Realizacja w 3 dni robocze lub w 1 dzień w usłudze ekspres!

03 maja 2020, godz. 14:25 / / 1263 wyświetleń

Czyj portret warto zawiesić na ścianie u siebie?

Dzieci szybko dorastają. Wydaje się nawet, że dzieje się to stanowczo za szybko... Dlatego też trudno polemizować z tym, że warto fotografować ważne dla nas momenty z ich życia. Portret dziecka może być wyjątkowym wspomnieniem, miłą pamiątką, ale może też być... ozdobą wnętrza Twojego domu!

Obrazy z własnych zdjęć pozwalają zachować w naszych domach piękne wspomnienia tworząc jednocześnie niezwykłą dekorację i jedyny w swoim rodzaju klimat. W przytulnym domu nie może zabraknąć zdjęć dzieci.

 

Dlaczego nasi dziadkowie mają tak niewiele zdjęć?

Dawniej z kolekcjonowaniem wspomnień na zdjęciach było chyba prościej. Zaproszenie fotografa, by zrobił rodzinne zdjęcie, było ważnym wydarzeniem dla całej rodziny. Odświętne ubiory, pozowane ujęcia. Stąd też niewiele mamy zdjęć naszych pradziadków.

Później sytuacja nieco się zmieniła, niektórzy mogli już sobie pozwolić na spory wydatek jakim był zakup aparatu fotograficznego z kliszą! Ilość zdjęć ograniczona – nie przekraczała kilkudziesięciu klatek, podejście do zrobienia danego ujęcia zazwyczaj jedno, bo przecież klisza droga. Po wykorzystaniu wszystkich klatek zdjęciowych na kliszy pójście do profesjonalnego studia fotograficznego w celu wywołania zdjęć. Po tygodniu RADOŚĆ! Przeglądanie zdjęć całą rodziną i umieszczenie ich w albumie, do którego zawsze można było wrócić.

 

A gdyby tak zamknąć wspomnienia w fotografii?

Wszyscy chyba jednogłośnie przyznamy, że teraz jest inaczej. Codziennie robimy tyle zdjęć, że klisza z 36 klatkami nie wystarczyłaby nam nawet na kilka dni. Z wakacji przywozimy karty pełne najrozmaitszych ujęć – zazwyczaj jest ich kilkaset po tygodniowym urlopie.

Czasem udaje nam się jakieś zdjęcia wydrukować, często jednak odwlekamy ten moment i zdjęcia segregujemy w komputerze zostawiając je w folderach na długie lata. Podobnie jest ze zdjęciami naszych pociech. Robimy im od momentu urodzenia mnóstwo fotografii, ale rzadko je drukujemy. A przecież nasze dzieci tak szybko rosną...

 

Portret dziecka na ścianie

Wszystkim osobom, które od lat marzyły o stworzeniu domowej galerii ściennej ze zdjęciami dzieci polecamy druk fotoobrazów. To właśnie u nas zamówisz i wydrukujesz swoje fotografie na wysokiej jakości płótnie, by później ozdobić nimi wnętrze swojego domu. Portret na płótnie może być piękną pamiątką, która przywoła każdego dnia będzie przywoływała miłe wspomnienia.

 

A może obraz ze zdjęcia z dziecięcej sesji?

Kojarzycie te wszystkie klimatyczne i wzruszające sesje noworodkowe i niemowlęce? Piękną pamiątką zarówno dla młodych rodziców, ale też dla dziadków może być wydruk zdjęcia na płótnie właśnie z takiej sesji, które w ostatnich latach stały się bardzo popularne.

Warto więc zadbać by tak profesjonalne ujęcia miały wysokiej jakości oprawę. Zachęcamy do wydrukowania ich nie tylko w formie zwykłych zdjęć, ale także obrazów na płótnie. Dziadkowie, którzy otrzymają zdjęcie swojego wnuka czy wnuczki w takiej postaci na pewno ucieszą się z prezentu.

Kup obraz
Poprzedni wpisPowrót do listyNastępny wpis
Fotoobraz w ramce kolaż zdjęć z dzieckiem w sesji jesiennejPani pokazuje obraz na płótnie z bawiącym się dzieckiem na trawieMałe dziecko na portrecie ściennym w pokojuMozaika zdjęć małego dziecka
Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie plików cookie, które są instalowane na Twoim urządzeniu. Za ich pomocą zbieramy informacje, które mogą stanowić dane osobowe. Wykorzystujemy je w celach analitycznych, marketingowych oraz realizacji zamówień. Więcej o tym oraz o możliwościach zmiany ich ustawień dowiesz się w Polityce prywatności.
Zamknij