Darmowa wysyłka od 200 zł! Realizacja w 3 dni robocze lub w 1 dzień w usłudze ekspres!

29 listopada 2020, godz. 12:49 / / 1864 wyświetleń

Co zamiast kwiatów na ślub? Fotokolaż oryginalny pomysł na prezent

Ostatnio coraz częściej w zaproszeniach ślubnych pary zaznaczają, że nie chcą, aby obdarowywać je kwiatami. Czasami młodzi sugerują, co woleliby dostać, a niekiedy pozostawiają gościom dowolność. Zastanawiasz się co kupić zamiast kwiatów na ślub dla pary młodej? Fotokolaż to świetny pomysł!

Co na ślub zamiast kwiatów? Fotokolaż będzie idealny!

Często para sama pisze w zaproszeniu, o co prosi w zamian za świeże kwiaty, które niestety po kilku dniach więdną i trzeba je wyrzucić. Jednak co zrobić, jeśli młodzi nic nie napisali na ten temat, ale zaznaczyli, że nie chcą kwiatów bądź sami chcemy wykazać się kreatywnością i wręczyć nowożeńcom inny upominek? Zamiast kwiatów często goście przynoszą wino, coś słodkiego lub inne drobne prezenty. Czasami n`arzeczeni proszą o kupon na loterię. Jeśli jednak nie podają swoich preferencji, warto wykazać się oryginalnością i podarować coś, co nie tylko ucieszy młodych, ale też będzie dla nich stanowiło wyjątkową pamiątkę. Jednym z takich pomysłów na prezent ślubny jest fotokolaż

Dlaczego fotokolaż?

Fotokolaż to kompozycja wielu zdjęć na jednym obrazie i fantastyczny pomysł na prezent ślubny na nowożeńców. W dzisiejszych czasach większość z nas wykonuje zdjęcia telefonem lub aparatem cyfrowym, jednak często zapominamy je wywołać, aby uwiecznić na fotografiach ważne dla nas chwile. Przechowujemy mnóstwo zdjęć na różnego rodzaju nośnikach i rzadko do nich sięgamy, aby przywołać miłe wspomnienia. Fotokolaż to gwarancja doskonałej ekspozycji zdjęć i przetrwania wspomnień, a dodatkowo piękna dekoracja wnętrza. Stąd pomysł na stworzenie fotokolażu dla pary młodej i wręczenie oryginalnego upominku od serca.

fotokolaż drukowany na płotnie prezentem ślubnym

Co może przestawiać fotokolaż dla pary młodej?

Na jednej kompozycji można zebrać najpiękniejsze zdjęcia, którymi dysponujemy i które pokazują ważne chwile dla osób, które chcemy obdarzyć takim prezentem. Mogą to być zdjęcia z początku narodzin związku, których byliśmy świadkiem lub wspólne zdjęcia z panem i panią młodą zebrane na przestrzeni wielu lat. Na początek warto przejrzeć zdjęcia, a na pewno pojawią się różne pomysły na ciekawe kompozycje, które wywołają uśmiech u nowożeńców. Wcale nie muszą być to profesjonalne fotografie wysokiej jakości. Wystarczy, że będą spełniać podstawowe wymagania opisane na stronie. Wymarzoną kompozycję można łatwo stworzyć w kreatorze obrazów poprzez wybranie odpowiedniego szablonu i wzoru. Po wydrukowaniu taki profesjonalny fotokolaż stworzony z własnych zdjęć prezentuje się bardzo elegancko i naprawdę potrafi wzruszyć! Młodzi będą zachwyceni.

Fotokolaż na płótnie można zamówić w oprawie za szkłem, z aluminiową ramką oraz z passe partout, czyli ramką umieszczoną w oprawie, która dodaje kolażowi elegancji. Można również wybrać prostszą wersję kolażu, drukowaną na płótnie canvas i naciągniętą na blejtram.

Warto dodać, że stworzenie takiego prezentu nie wymaga żadnych technicznych umiejętności. Wystarczy wejść na stronę, określić parametry obrazu i wgrać zdjęcia, z których powstanie fantastyczny kolaż. Dzięki nam dylemat co wybrać na ślub zamiast kwiatów dla pary młodej przestanie już zaprzątać Ci głowę. Zachęcamy do przejrzenia naszej oferty fotoobrazów, które znakomicie sprawdzą się na tę okazję!

Kup obraz
Poprzedni wpisPowrót do listyNastępny wpis
Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie plików cookie, które są instalowane na Twoim urządzeniu. Za ich pomocą zbieramy informacje, które mogą stanowić dane osobowe. Wykorzystujemy je w celach analitycznych, marketingowych oraz realizacji zamówień. Więcej o tym oraz o możliwościach zmiany ich ustawień dowiesz się w Polityce prywatności.
Zamknij