Darmowa wysyłka od 200 zł! Realizacja w 3 dni robocze lub w 1 dzień w usłudze ekspres!

28 marca 2020, godz. 13:27 / / 1146 wyświetleń

#Zostańwdomu w czasie świąt? Pomysł na wyjątkowy prezent na zajączka!

Zbliżają się Święta Wielkanocne. Czas, w którym wszystko zwalniało, ludzie zatrzymywali się, spędzali czas ze swoimi bliskimi. Dziś już wiemy, że koronawirus sprawił, że te święta będą inne niż wszystkie. Możemy jednak zrobić coś, by przypomnieć swoim bliskim, że są w naszych sercach i pamiętamy o nich w tym trudnym czasie.

Pandemia koronawirusa sprawiła, że musieliśmy się szybko pożegnać z dotychczasowymi przyzwyczajeniami. W ramach akcji #zostańwdomu nie wychodzimy ze swoich mieszkań, nie widujemy się ze swoimi bliskimi czy znajomymi, nie ma też wyjść do kawiarni czy restauracji. Pożegnać musimy się też chwilowo z fryzjerem i kosmetyczką. Najbardziej jednak doskwiera nam rozłąka z bliskimi.

 

Wyjątkowy prezent na wielkanoc dla bliskich osób

Nadchodzące Święta Wielkanocne będą więc inne niż te, które pamiętamy z lat ubiegłych. Nie będzie obiadu u rodziców czy teściów i swobodnych spotkań z bliższą czy dalszą rodziną. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, by pokazać naszym rodzicom, przyjaciołom, dziadkom, że o nich myślimy. Można powiedzieć przecież, że to właśnie ten czas pokazuje nam jak bardzo brakuje nam tych kontaktów i jak ważne są te relacje.

Obraz na płótnie z dzieckiem idealnym prezentem dla rodziców

Obraz ze zdjęć prezentem na zajączka?

W tym dziwnym dla całego społeczeństwa czasie można sprawić bliskim przyjemność – nawet na odległość. Można przecież zadzwonić do dziadków, z rodzicami porozmawiać przez wideorozmowy a znajomym wysyłać wiadomości na komunikatorach. Jeśli jednak chcielibyśmy sprawić wyjątkowy prezent naszym bliskim warto pomyśleć o czymś dodatkowym.

Dziadków na pewno ucieszyłaby zaadresowana do nich przesyłka, w której znaleźliby piękne fotoobrazy z wizerunkiem swoich ukochanych dzieci i wnucząt. Można zrobić fotokolaż ze zdjęć, co sprawi, że na jednym zdjęciu na płótnie znalazłoby się wiele fotografii, które sprawiłyby im ogromną radość. Możliwości jest sporo, a co ważne można wysłać taki prezent prosto do drzwi obdarowanej osoby – nie trzeba też wychodzić z domu, wszystko zamawia się online.

fotoobraz kolaż zdjęć prezentem dla bliskich

Bezpieczna dostawa zamówionego prezentu

Wydruk zdjęć na płótnie jest naprawdę prosty. Intuicyjny kreator obrazów sprawi, że każdy sobie poradzi z jego obsługą i złożeniem zamówienia. Co ważne – zamówione obrazy na płótnie są drukowane z wykorzystaniem ekologicznych atramentów! A to oznacza, że są bezpieczne i z powodzeniem można je zawiesić w mieszkaniu, w pokoju gościnnym, w sypialni czy w pokoju dziecka.

Realizacja zamówienia złożonego w serwisie fotonaplotnie.pl trwa standardowo 3 dni. Jeśli jednak zależy nam na czasie można skorzystać z ekspresowej dostawy. Co ważne, przy składaniu zamówienia możemy podać w adresie dostawy adres obdarowanej osoby, dzięki czemu wszystko załatwimy bezpiecznie.

Przekonajcie się sami i zróbcie wyjątkowy prezent dla swoich bliskich. Oni naprawdę ucieszą się z tak niezwykłej niespodzianki.

Kup obraz
Powrót do listyNastępny wpis
Fotoobraz tancerki w Paryżu prezentowany na ławce w parkuWielkanocny obraz na prezent dla bliskichFotoobraz na prezent dla rodziny na zajączkaRodzinne obrazy w ramkach aluminiowychWielkanocny pomysł na prezent na zajączkaFotoobraz kolaż zdjęć ładnie prezentujący się na ścianie
Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie plików cookie, które są instalowane na Twoim urządzeniu. Za ich pomocą zbieramy informacje, które mogą stanowić dane osobowe. Wykorzystujemy je w celach analitycznych, marketingowych oraz realizacji zamówień. Więcej o tym oraz o możliwościach zmiany ich ustawień dowiesz się w Polityce prywatności.
Zamknij